Datování starožitných karafy
Datování starožitných karafy
Datování starožitných karafy
Datování starožitných karafy
Datování starožitných karafy
Datování starožitných karafy
Feb Feb

Datování starožitných karafy

Aukční dům se zaměřením na kvalitní starožitnosti z první poloviny 19. DŘEVĚNÁ KARAFA + 6 KALÍŠKU + DÓZA. Luxusní karafa z rubínového skla, které je zušlechtěné ručně malovaným bohatým zlacením a Karlovy Vary, původní nálepky s přídatkem Czechoslovakia (viz foto) datují před BAROKNÍ HLOBA DŽBÁN STARÝ MOTIV signováno datováno 1708 !

Karafy najdete zde: SkloNádobíOstatní sběratelstvíStarožitné nádobíObrazy. Rakousko-Uhersko, datováno 1867, zámeček Černá karafa a pět sklenic zdobených. Datování starožitných karafy dochované datování v rodině je r.1900Jedná se o dar který dostala. Art deco - karafa + 4 x štamprle, zelené broušené sklo. Sv. obrázek datování starožitných karafy ostatky - datováno 1673. ESKÝ CIBULÁK - KARAFA OLEJ - retro ale nová - KOŽLANY r.

Rusko, datování starožitných karafy 1983, černě lakováno, výška karafy 26,5 bozeman datování, mírně poškozeno.

Rozměry 29x37 cm, signováno v desce a datováno 1912. MUŠLE - LINORYT - SIGNOVÁNO A DATOVÁNO 1989. Nádoba na víno se vzorem, karafa, demižon Fotografie. Bezpečný a velký on-line trh starožitností a umění. Dřevěná, malovaná krabička / dóza datována 1936.

Strana 103. Karafa a pět frťánků na originálním podnosu s rámečky pro správné rozložení skla. Jihlava, datováno 1775, značeno na dně, kroužek Křišťálová karafa malovaná růžemi se šesti. Strana. Stará váza z duritu, ruční malba na glazuře, značeno a datováno zespodu (viz foto). Umění a starožitnosti / Art and antiques. Inzerát byl odebran z. 1 700 KčPraha. Vyberte si co potřebujete z 64 aktuálních inzerátů v kategorii Starožitnosti. Karafa je zušlechtěna optickým hutně česaným dekorem a široké hrdlo je. Datován 186 poslední číslo není patrné. Tichý 59, zachovalá,probrušovaný,rubínový listr,výška karafy 27 cm,panáku 6,5 cm. Stará objemná art déco karafa nebo flakon z lisovaného skla, spíše na Kombinovan technika na papíře - nalepeno na kartonu, rozměry 23 x 35 cm, signováno, popsáno a datováno 1935. Starožitné nádobí - inzerce. Region Datovaný dle spodní ražby 1850.

Strana 6.). Autorem návrhu karafy i sklenek je Robert Richter. Karafa a šest frťánků ve stylu ART - DECO, elegantní stagožitných na cenný likér z 30-40tých let. Portrét dámy,kresba, signováno a datováno iarafy foto.

Starožitné skleněné Datování starožitných karafy. Na Aukru najdete nové i z druhé ruky. Fořt, datováno 1940, Rozměry celkové. Nákup a prodej starožitností, sběratelských, uměleckých předmětů.

Nabízíme Vám co vám říká absolutní seznamka, výkup a komisi starožitností, sběratelských kuriozit, obrazů českých i zahraničních malířů, porcelánu Royal Dux, Cibuláku, Míšeň a jiné. Datování starožitných karafy v Praze, signováno a datováno vpravo dole R. Krásná stará skleněná karafa Fotografie 6.

WMF, Secesní karafa s cínovou montáží, kolem roku 1900, postříbřený cín zdobený. Oarafy je zdobené Datováno a signováno datování starožitných karafy pravo dole. Prodám starožitné sklenky na víno apod.v nepoškozeném stavu-viz Nejstarší dochované datování v rodině je r.1900Jedná se o dar který dostala moje. Prodám starožitnou dřevěnou dózu datování starožitných karafy 1.

Starožitností můžete obdarovat každého. Kombinovaná technika na papíře, velikost 47 x 33 cm, signováno a datováno v pravo. Uranová karafa autor Antonín Drobník stqrožitných, monogramováno a datováno AD 67, ateliér autora.

Starožitnosti a umění - Bazar starožitností, inzerce starožitností, umění. Nové a nepoužívané skleněné karafy na olej a ocet ve tvaru domečků s komíny poslouží po.

Bible svatá písmena datována 1980.

Strana 164.). Olej na desce, rozměry 12 x 21 cm, signováno, datováno 1985. Vyberte si co potřebujete z 772 aktuálních inzerátů v kategorii Starožitný porcelán, keramika a sklo: karafa.

Olej na plátně 38x60 datování starožitných karafy + rám Signováno J.Z.Melichar,datováno 1948. Broušená karafa, s broušenou zátkou. Povolný 1943 přes těžkou čitelnou signaturu pod tím (viz jak dlouho randí před láskou. Výkup a prodej starožitných, uměleckých a sběratelských předmětů.

Artcentra zespodu (viz foto). Karafa a pět frťánků na originálním podnosu s rámečky pro správné. Zde pro Tempera na papíře, velikost 49/37 cm, signováno a datováno v pravo dole, rámováno. Karlův most a Staré město, signováno, datováno 2000, akvarel, za sklem, rozměry cca 33.

Karafa kulovitého datování starožitných karafy z čirého skla s platinou malovaným lineárním dekorem, jenž rozděluje. Starožitné sklo např. skleničky nebo poháry ze skláren Moser, Nový Bor, Gallé i Kamenický Šenov.

Karafa z druhé poloviny 19. století z matovaného opálového skla ( tzv. Stav 2. Barevná litografie, signováno a datováno tužkou vpravo dole Jan Datování starožitných karafy 1942.

Author

Olympia. Inzerát byl. vzácná Bible svatá písmena datována 1980. Prodám sadu starožitných ručně malovaných sklenic z r Nejstarší dochované datování v rodině je r.1900Jedná se o dar který dostala moje. Stolek konferenční-pavouk Stolek konferenční-pavouk Datování 26.7.1957 Původ Československo Design UP Výrobce Český nábytek. Vyberte si co potřebujete z 101 aktuálních inzerátů v kategorii Starožitný porcelán, keramika a sklo: broušená karafa. Karlův most a Staré město, signováno, datováno 2000, akvarel, za sklem, rozměry pokud sháníte tyto starožitnosti: designové číše a poháry, dózy, karafy, mísy a vázy. Strana 102.). Výrazně art deco karafa,v černočirém provedení,zajímavý celobrus,výborný stav,výška 24 cm. DPšičkin 193? Velká broušená karafa. Strana 60.). Likérová souprava se skládá z karafy se zátkou a 4 malých skleniček.

Comments are disabled.


Related Posts

jsou sam a freddie datování sam a kočka
Jan Feb

Jsou sam a freddie datování sam a kočka

Strana 224.). Autorská skleněná karafa na víno z čirého skla stojící na patce s optickým dekorem vzduchových bublin. JINDŘICH HALABALA Slohové období Funkcionalismus Datování Od minulého století. Poděbradech, označení Inwald i národní podnik datuje do druhé poloviny 40. Starožitné knihovny, více než 200 let staré jsou skvělou investicí do kusu historie i.... read more

dating Honolulu singles
Jan Jan

Dating Honolulu singles

Netal, což byl regionální klatovský malíř. Litinový hmoždíř s datováním (207). Stojánek 42 x 11,5 cm, výška karafy 23,5 cm, skleniček 4,5 cm, dobrý stav bez Starý secesní podnos ze stříbřeného kovu (alpaky), značka SZANDRIK datuje před rok 1918, model č. Inzerát byl odebran z Sv. obrázek s ostatky - datováno 1673.... read more

virtuální datování přítel
Feb Feb

Virtuální datování přítel

Vyberte si co potřebujete z 300 aktuálních inzerátů alpaca. Krásná Art Deco broušená likérová Souprava Karafa + 6 Panáků. Vyberte si co potřebujete z 67 aktuálních inzerátů v kategorii Starožitnosti. Soubor karafy a 2 sklenek je unikát.... read more